57 találat #KSC hashtag-re.
2022-04-25 12:00 Szekszárd Mautner Márta
Ezüstéremmel zárta a KSC a magyar bajnokságot! Ezüstérem került a szekszárdi kosaras lányok nyakába április 23-án a magyar kosárlabda bajnokság döntőjének harmadik mérkőzését követően.
2022-04-21 10:30 Szekszárd Mautner Márta
Mindent megtett a KSC az egyenlítésért, de a végén négy ponttal alul maradt a Sopron Basket ellen Végig meccsben volt a Szekszárd a bajnoki döntő második fordulójában. Többször is vezettünk a szerda esti találkozón, végül az utolsó pár percben sikerült picit elhúzniuk a soproniaknak. NB1 A-csoport rájátszás III/2. forduló Atomerőmű KSC Szekszárd- Sopron Basket 62-66 (15-13, 16-21, 17-17, 14-15)
2022-04-19 13:00 Szekszárd Mautner Márta
Nagyon közel volt a csoda, kettő ponttal vesztettük el az első találkozót A döntő a Sopron otthonában végig fej-fej mellett zajlott, de az utolsó pillanatok a hazaiaknak kedveztek. NB1 A-csoport rájátszás III/1. forduló: Sopron Basket-Atomerőmű KSC Szekszárd 73-71.
2022-04-10 09:45 Szekszárd Mautner Márta
Újra bajnoki döntőben az Atomerőmű KSC Szekszárd A klub története során negyedszer játszhat döntőt a KSC a hazai bajnokságban. A női kosárlabda NB1 A-csoport rájátszás elődöntőjének harmadik mérkőzésén ugyanis a Szekszárd magabiztos győzelemmel jutott a döntőbe, miután a mérkőzést végig irányítva 75-54-es eredménnyel lépett túl a pécsi NKA Universitas PEAC csapatán.
2022-04-07 12:30 Szekszárd Mautner Márta
Szombaton este minden szekszárdit a sportcsarnokba vár a KSC! Az Atomerőmű KSC Szekszárd játékosainak nem sikerült az elődöntő második mérkőzésén lezárni a döntőbe jutás kérdését, a PEAC Pécs elleni találkozón. A KSC vezetősége, valamint a szurkolók is úgy vélik, hogy a mérkőzés bírói hármasa számos vitatható ítéletet hozott csapatuk ellen.
2022-04-06 10:00 Szekszárd Mautner Márta
Ma este a döntőbe jutásért játszik a KSC a Pécs ellen Szerdán 19 órakor, Pécsett a Lauber Dezső Városi Sportcsarnokban rendezik a női NB1 A-csoport rájátszás II/2 fordulóját. A tét a döntőbe jutás.
2022-03-28 14:00 Szekszárd Mautner Márta
Elődöntős a Szekszárd a rájátszásban, kettő-nullás összesítéssel búcsúztattuk a Vasast A félidei húsz pontos előnyt a második félidőben további tizenhárommal fejelte meg a KSC, így magabiztosan jutott tovább a Vasas elleni párharcból a rájátszásban. A pasaréti találkozón Nikolina Milics 18 pontot és 5 lepattanót, Krnjics Szara 11 pontot, 11 lepattanót és 5 gólpasszt, Zala Friskovec pedig 18 pontot szerzett. Vasas Akadémia – Atomerőmű KSC Szekszárd 55-88.
2022-03-25 14:00 Szekszárd Mautner Márta
Győzelem a Vasas Akadémia ellen, Atomerőmű KSC Szekszárd – Vasas Akadémia 89-71 Az NB1 A-csoport rájátszás I/1. fordulójában, az Atomerőmű KSC Szekszárd nagyarányú győzelemmel kezdett a Vasas Akadémia ellen csütörtökön a városi sportcsarnokban.
2022-03-21 14:30 Szekszárd Mautner Márta
Teljes gőzzel már a rájátszásra koncentrál a KSC Az alapszakasz utolsó fordulójában harmincnyolc pontos vereséget szenvedett a KSC a Sopron Basket vendégeként, így második kiemeltként kezdhetik a rájátszást. Tartalékos csapatuk legeredményesebb játékosa Studer Ágnes lett 14 ponttal, 7 gólpasszal és 3 lepattanóval. Sopron Basket-Atomerőmű KSC Szekszárd 88-50.
2022-03-08 11:30 Szekszárd Mautner Márta
Csütörtökön hazai pályán játszik Európa-kupa negyeddöntőt a KSC Az Atomerőmű KSC Szekszárd sima győzelmet aratott az elmúlt hétvégén a PINKK PÉCS ellen a magyar bajnokságban, és teljes gőzzel készül az Európa-kupa negyeddöntőjére.
2022-03-02 17:01 Szekszárd Csíki Szende
Kizárták az orosz csapatokat, a KSC az Európa-kupában folytathatja szereplését Az Atomerőmű KSC Szekszárd az Európa-kupában küzdhet tovább, miután a Nemzetközi Kosárlabda-szövetség kizárta az Euroligából az orosz együtteseket.
2022-03-02 13:00 Szekszárd Mautner Márta
Visszavágott az Atomerőmű KSC Szekszárd a Miskolcnak IDŐPONTVÁLTOZÁS! A szezon utolsó hazai alapszakasz mérkőzését a PINKK Pécsi 424 ellen vívja hazai pályán a KSC, március 5-én. Az összecsapás az eredetileg kitűzött 18:00 óra helyett 17:00-kor fog kezdődni.
2022-02-21 14:00 Szekszárd Mautner Márta
Bronzérmes lett az Atomerőmű KSC Szekszárd a Magyar Kupában Péntektől vasárnapig a miskolci DVTK Aréna adott otthont a 2022. évi Női Kosárlabda Magyar Kupa Döntő küzdelmeinek.
2022-02-09 13:00 Szekszárd Mautner Márta
A szombati mérkőzés előtt ünneplik a Hepp Kupa győztes csapatát, a szekszárdi sportcsarnokban A Cegléd elleni hazai találkozó kezdete előtt a 2021-es év legjobb női kosarasait is díjazzák.
2022-02-07 13:15 Szekszárd Mautner Márta
Történelmi sikert arattak Sopronban a KSC Szekszárd utánpótláskorú játékosai A KSC utánpótláskorú játékosaiból álló amatőr csapata, második félidei eredményes védekezésének köszönhetően nyolc pontos győzelmet aratott a házigazda Sportdarázs-SMAFC ellen.
2022-01-31 13:00 Szekszárd Mautner Márta
37 pontos vereséget szenvedett a KSC a Jekatyerinburg otthonában Az első negyedig vezetett a Szekszárd, de a végére nagyon elhúzott az orosz csapat.
2022-01-27 13:00 Szekszárd Mautner Márta
Hosszabbítás után, mindössze 4 ponttal kapott ki a KSC a spanyol Perfumerias Avenidától A tavalyi Euroliga ezüstérmes Perfumerias Avenida ellen a harmadik negyed végén még vezetett a szekszárdi csapat.
2022-01-14 12:00 Szekszárd Mautner Márta
Hősi halált halt a KSC az MBA Moszkva ellen Az Euroliga A-csoport alapszakasz 11. fordulójában a szekszárdi kosaraslányok elképesztő energiával küzdöttek, a mérkőzés végén sajnos mégis alul maradtak az orosz fővárosi klubbal szemben.
2022-01-10 13:00 Szekszárd Mautner Márta
Diákigazolvánnyal ingyenesen látogatható lesz a KSC következő két hazai mérkőzése Rendkívül értékes győzelmet aratott az Atomerőmű KSC Szekszárd női kosárlabda csapata vasárnap Budapesten, a Ludovika-FCSM CSATA otthonában.
2022-01-06 13:30 Szekszárd Mautner Márta
Újabb győzelem! Közel 100 pontot dobott az Atomerőmű KSC Szekszárd az MTK-nak Letarolta ellenfelét a KSC idegenben, kettőből két győzelem az eddigi mérleg.
2022-01-04 14:00 Szekszárd Mautner Márta
Elsöprő győzelmet aratott az év első hazai mérkőzésén az Atomerőmű KSC Szekszárd Már az első negyedben elhúztak a szekszárdiak, egyetlen perc esélyt sem adtak az Újbudának.
2021-12-23 09:00 Szekszárd Mautner Márta
Ezúttal sem sikerült nyernie az Euroligában a KSC-nek Kedden az Atomerőmű KSC Szekszárd hazai pályán 51-89-re vereséget szenvedett a ZVVZ USK Praha csapatától, az Euroliga 10. fordulójában.
2021-12-17 09:20 Szekszárd Mautner Márta
Továbbra is nyert mérkőzés nélkül az Atomerőmű KSC Szekszárd az Euroligában December 15-én szerdán, az Euroliga 9. fordulójában a francia BLMA együtteséhez látogatott a KSC. Nem sikerült megszakítani a rossz szériát, vereséget szenvedtünk Montpellierben.
2021-12-13 08:08 Szekszárd Mautner Márta
Nem sikerült a veretlenség megőrzése a KSC Szekszárdnak A női kosárlabda NB1 vasárnap esti rangadóján, a Nicolina Milics és Dana Evans nélkül felálló KSC a félidőig tudta tartani a soproniak támadásait. Az emelkedett hangulatú összecsapást a kezdősíp elhangzása előtt egy szurkolói lánykérés tette még felfokozottabbá, a szekszárdi sportcsarnokban.
2021-12-10 11:30 Szekszárd Mautner Márta
A KSC veretlenségének megőrzése a cél a vasárnapi, Sopron Basket elleni találkozón Az Atomerőmű KSC Szekszárd a héten 51-65-re alul maradt az Euroliga csoportkörének nyolcadik fordulójában, az Umana Reyer ellen hazai pályán. A csapatnak nem sok ideje maradt a búslakodásra, hétvégén a Sopron Basket együttesét fogadják a magyar bajnokságban.
2021-11-01 09:00 Szekszárd Csíki Szende
Továbbra is őrzi veretlenségét a KSC a magyar bajnokságban November 2-án folytatódnak az Euroliga küzdelmei is, sztárcsapat érkezik Szekszárdra.
2021-10-09 08:00 Szekszárd Csíki Szende
Visszatér Szekszárdra Theodoreán Alexandra, ezúttal az ellenfél soraiban Legutóbb október 6-án, az Euroliga csoportkörének nyitónapján lépett pályára Velencében az Atomerőmű KSC Szekszárd, amikor 21 ponttal kikapott.
2021-09-23 09:15 Szekszárd Csíki Szende
Szabó Noémi: mostantól kezdődik csak igazán a nagy kaland! Újabb sporttörténelmet írt az Atomerőmű KSC Szekszárd, története során ugyanis első ízben harcolta ki részvételét az Euroligán.
2021-08-25 16:00 Szekszárd Incze-B. Johanna
Idén 52. alkalommal szervezik meg a Sió Kupát Szekszárdon Az Atomerőmű KSC Szekszárd idén 52. alkalommal rendezi meg a Sió Kupát. A hagyományokhoz képest valamivel korábban, augusztus 31. és szeptember 2. között szervezik meg a tornát – jelentették be a szerdai sajtótájékoztatón az esemény házigazdái.
2021-08-14 09:40 Szekszárd Csíki Szende
Euroliga: házigazdaként szeretne a legjobbak közé kerülni a KSC A KSC Szekszárd megpályázza a csoportba kerülésért megrendezésre kerülő minitorna házigazda-szerepét.