10 találat #asztalitenisz hashtag-re.
2022-05-09 15:00 Szekszárd Mautner Márta
Kizakisz Nikolaosz három ezüst és egy bronzéremmel zárta az évad utolsó utánpótlás versenyét A hétvégén rendezték a 2022. évi utánpótlás „Bene György Ezüst fokozatú országos asztalitenisz ranglista emlékversenyt” Kiskunfélegyházán, ahol a szekszárdi Yorgos SE kiváló versenyzője négy alkalommal is dobogóra állhatott.
2022-02-21 12:00 Szekszárd Csíki Szende
Ezüsttel gazdagodott Nikosz éremgyűjteménye a hétvégi diákolimpián Az elmúlt hétvégén Kiskunfélegyházán szervezték meg az Asztalitenisz Diákolimpia Országos Döntőjét, ahol a legügyesebb asztaliteniszező tanulók mérhették össze tudásukat. Az országos döntőt a Magyar Diáksport Szövetség megbízásából szervezte meg a Bács-Kiskun Megyei Diák- és Szabadidősport Egyesület.
2022-02-14 12:00 Szekszárd Mautner Márta
Két arany, egy ezüst és egy bronzérem Kizakisz Nikosz hétvégi mérlege A hétvégén rendezték Celldömölkön a 2022-es évi, utánpótlás asztalitenisz „Ezüst fokozatú” U17 és U19 fiú országos ranglistaversenyt, amelyen Szekszárdot a 14 éves Kizakisz Nikolaosz (YORGOS SE) képviselte.
2022-01-17 12:45 Szekszárd Mautner Márta
Egyéniben és párosban is korosztályos bajnok lett Kizakisz Nikolaosz asztaliteniszező A szekszárdi sportoló a serdülő fiúk mezőnyében duplázott, jelenleg az országos serdülő egyéni és páros ranglista első helyén is ő áll.
2021-10-21 10:45 Szekszárd Incze-B. Johanna
Országos döntőbe jutott tovább Kizakisz Nikolaosz A fiatal szekszárdi asztaliteniszező az elmúlt napokban többször állhatott dobogóra.
2021-09-23 12:00 Szekszárd Incze-B. Johanna
Négyszer is dobogóra állhatott Kizakisz Nikolaosz A fiatal szekszárdi asztaliteniszező az elmúlt héten, a Bük Városi Sportcsarnokban állt asztalhoz.
2021-08-20 15:00 Szekszárd Csíki Szende
Újabb két bajnoki címet szerzett Kizakisz Nikolaosz! A fiatal szekszárdi asztaliteniszező az elmúlt héten, Budapesten állt asztalhoz.
2021-06-01 10:00 Szekszárd Csíki Szende
Közel 500 sportoló közül választották a legjobbak közé a szekszárdi asztaliteniszezőt Kizakisz Nikolaosz pályázatát pozitívan bírálta el a MOL Alapítvány kuratóriuma.
2021-01-12 11:30 Szekszárd Csíki Szende
Kizakisz Nikosz két egyéni győzelemmel kezdte a 2021-es évet Mint ismeretes, a szekszárdi asztaliteniszező 2020 szeptemberében debütált az NBI-ben.
2020-08-31 10:40 Szekszárd Csíki Szende
Három érmet is bezsebelt Nikosz az évadnyitón Hat hónapnyi kihagyás után ismét asztalhoz álltak az ország legjobbjai.