Országos döntőbe jutott tovább Kizakisz Nikolaosz

Fotó: Yorgos Asztalitenisz Sportegyesület facebook oldala
2021. Október 21. 10:45
A fiatal szekszárdi asztaliteniszező az elmúlt napokban többször állhatott dobogóra.

Október 17-én szervezték meg a 2021. évi „Pintér Attila” I. osztályú újonc és serdülő ranglista emlékversenyt, Orosházán – számolt be facebook bejegyzésében a Yorgos Asztalitenisz Sportegyesület.

Mint írják, a megyeszékhelyet a szekszárdi Kizakisz Nikolaosz a Yorgos SE, 14 éves asztaliteniszezője képviselte. A versenyző egy arany- és egy bronzérmet szerzett a megmérettetésen. Serdülő fiú páros kategóriában első helyett szerzett Kizakisz Nikolaosz és Wei Chen Yu, valamint serdülő fiú egyesben harmadik helyezéssel tért haza a sportoló.

Ismertetik, hogy tegnap a Bátaszéken megszervezett Megyei Asztalitenisz Diákolimpián a Szekszárdi Baka István Általános Iskola nyolcadik osztályos tanulója korosztályát megnyerte. Kizakisz Nikolaosz így továbbjutott a Kiskunfélegyházán megrendezésre kerülő Asztalitenisz Diákolimpia Országos döntőjére, ahol az iskoláját fogja képviselni 2022. februárjában.

(Fotó: Yorgos Asztalitenisz Sportegyesület facebook oldala)